11111

Menu Menu
Alternate Text Menu

ÜRÜNLER

Alternate Text Alternate Text Alternate Text
TÜM ÜRÜNÜLERİ GÖR

MODULER KLİMA SANTRALLERİ

Alternate Text Alternate Text

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2016 yılının başında yerli ve yabancı sermaye ortaklığı ile tesisat mühendisliği sektöründe,  yurtiçi ve ihraç pazarlarında önemli bir oyuncu olmak  amacı ile kurulmuştur.

Kurulum ile birlikte, AR-GE ve Tasarım ekibi, İTOB OSB Bilimpark’ta ürün geliştirme çalışmalarına başlamıştır. Ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal düzenlemelere uygun ürünler üretmek, çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Aynı yıl içinde, Pancar Organize Sanayi Bölgesinde, modern üretim sistemleri ile donatılmış olan fabrikasını kurmuştur. Aynı zamanda, deneyimli personeli ile ürünlerini sektöre sunmak üzere, İstanbul Ataşehir’de satış ofisini oluşturmuştur. 2021 yılında Pancar Organize Sanayi bölgesinde modern üretim sistemleri ile donatılmış olan 2. Fabrikasını faaliyete açıp, üretim alanını 14.000 m2ye çıkartmıştır.

Fabrikamızda yüksek verimli üretim modelleri ile yüksek etkenlik ve düşük maliyetle üretilen ürünler, hammadde  girişinden bitmiş ürün oluşuncaya kadar  yoğun kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir, aynı zamanda ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğu da denetlenmektedir.

FİRMAMIZIN ANA ÜRÜN GRUPLARI

            Modüler Klima Santralleri

            Kompakt Klima Santralleri

            Havuz Nem Alma Cihazları

            Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları

            Entegre Isı Pompalı Havalandırma Cihazları

 

Enerji verimliliği ve ısı geri kazanımı konularını sürekli gözeten ve ECO-DESIGN kriterlerini sağlamayı ilke edinmiş olan firmamız, güvenilir, sorumlu, çevreye ve müşteriye saygılı, verimli, yenilikçi ve öngörülü olmanın bilinciyle, kalıcı olmayı hedefleyerek yola çıkmıştır.

Alternate Text

SATIŞ

Ülke genelinde yürütülen faaliyetler, bu merkez ofisimizden yönetilmektedir. Pazarlama departmanımız, sektörde ürünlerimizin daha iyi tanınmasını sağlamak ve üstünlüklerini anlatmak üzere, proje- taahhüt firmalarına ziyaretlerinin yanı sıra, reklam faaliyetleri , sektör fuarlarında yer alma , seminerler düzenle me gibi tanıtım faaliyetlerini, her zaman sürdürmektedir. Pazarlama Departmanımızın temel hedefi, ürün tanıtımını daha ileri götürmek ve de ürün geliştirmek için yapılabilecekleri belirlemektir. Bu süreçler içerisinde konsept belirlemek için ajanslarla görüşmek de Pazarlama departmanının görevidir. Departmanımız, rakiplerin ve yatırımcının ne yaptığını da takip eder.

Satış departmanımız ise, özel ve resmi sektörde yapılan yatırımlara ürünlerimizin, doğru mühendislik çözümleri ile fiyat-kalite seviyesi içinde satılmasını sağlamak ve gerekirse satış sonrasını kontrol etmek, sözleşme gereği tahsilatı yapmakla sorumludur.

KALİTE

Tasarım faaliyetlerini ve üretimini kalite anlayışı ile sürdüren Aera, uluslararası standartlar çerçevesinde cihazlar üretmektedir.

Faaliyetlerine başladığı tarihten itibaren teknolojik gelişmeleri yakından izleyen hedefleri ile kalite anlayışını bütünleştiren AERA çalışanları, toplam kalite uygulamalarını kurum kültürü olarak benimsemiştir.  

Giriş Kalite Kontrol prosesinde, kalite hedeflerinden ödün vermeden uzman teknik kadrosu ile müşteri memnuniyetini her zaman ön sırada tutmaktadır.

Aera, Proses Kalite Kontrol aşamasında, kalite kriterlerine göre ürünlerin denetimi için kontrol kriterleri geliştirmektedir. Proses Kontrol Sistemi, Kalite Hatalarını belirleme ve sınıflandırmada, maliyeti düşürmede ve nihai ürünün kalitesini yükseltmede önemli rol oynamaktadır.

Aera Ailesi olarak hedefimiz, Müşterilerine istediği kalite şartlarındaki ürünü, kaliteden ödün vermeden, istek ve beklentilerini araştırarak, proseslerimizi ve ürün kalitemizi sürekli iyileştirmek, tam zamanında ve en ekonomik biçimde sağlamaktır.

Final Kalite Kontrol prosesinde, Müşterileri beklentilerini yerine getirerek, tercih edilen ve evrensel özelliklere sahip firma olmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda kalite ile teknolojik yenilikleri takip eden, çalışanlarını bu doğrultuda eğiten ve faaliyet alanında örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

ÜRETİM

Aera iklimlendirme , üretimde süreklilikten sürdürülebilirliğe ilkesine sonsuz bağlı kalarak üretimlerini sürdürmektedir. Yüksek verimlilik yoğun kalite kontrol ile denetlenerek uluslararası standartlarda ürünlerini sektöre sunmaktadır.

Modüler Klima Santrali, Kompakt Klima Santrali, Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları ile sektörde en üst sıralarda yerini almıştır. Yenilikçi ve öngörülü bakış açısı ile üretim kapasitesini her gün arttırmaya devam etmektedir.

Page-İmage

ECO DESIGN

ECO-DESIGN direktifleri, Avrupa Birliğinin enerji tüketen ürünlerdeki enerji kullanım kriterlerini belirlediği ve üreticilerin yasal olarak uyma zorunluğu bulunan kanunların bütünüdür.

Page-İmage

ANEMO TEST LAB

ANEMO TestLab, AERA İklimlendirme bünyesinde bulunan ürünleri mutlak mükemmeliyete ulaştırabilmek amacıyla kurulmuş, yüksek donanımlı prototip test laboratuvarıdır.