11111

Menu Menu
Alternate Text Menu

ÜRÜNLER

Alternate Text Alternate Text Alternate Text
TÜM ÜRÜNÜLERİ GÖR

MODULER KLİMA SANTRALLERİ

Alternate Text Alternate Text
Alternate Text

ANEMO TEST LAB

ANEMO TestLab, AERA İklimlendirme bünyesinde bulunan ürünleri mutlak mükemmeliyete ulaştırabilmek amacıyla kurulmuş, yüksek donanımlı prototip test laboratuvarıdır. Ürettiğimiz her ürün grubunun lansmanı öncesi komponent seviyesinden başlayan uzun ve zorlu test süreçleri bu laboratuvarda konusunda uzman personellerimiz tarafından Avrupa Norm ve Direktiflerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen her test sonrası sonuçlar incelenerek geliştirilebi-lecek olan her detay üzerinde yoğun çalışmalar yapılmaktadır.

 

ANEMO TestLab içerisinde bulunan iki farklı iklim kontrollü oda sayesinde -20 / +45 C sıcaklık ara-lığındaki tasarım şartları simüle edilebilmektedir. Cihazlar, bu iki oda arasında bulunan kapalı çevrim test sistemi ve yüksek hassasiyetli sıcaklık ve basınç sensörleri aracılığıyla performans testlerine tabi tutulmakta ve bu testler sonrasında akredite test kurum ve kuruluşlarından alına-bilecek hassasiyette sonuçlar ile raporlanmaktadır. Test konusundaki çalışmalarımızın ve özveri-mizin karşılığını 2018 yılında uluslararası serfikasyon programları tarafından yapılan ölçümlere %3 oranında yaklaşma başarısını göstererek almış bulunmaktayız.

 

REFERANS STANDARTLAR

  •  EN 308
  •  EN 1886
  •  EN 13053
  •  EN 13779
  •  EU No 1253/2014 ECO-DESIGN
  •  EN 305
  •  ISO 5167-4:2003
Document file name Document file type Language Links
Eco Design Katalog PDF TR Alternate Text Alternate Text
Page-İmage

ECO DESIGN

ECO-DESIGN direktifleri, Avrupa Birliğinin enerji tüketen ürünlerdeki enerji kullanım kriterlerini belirlediği ve üreticilerin yasal olarak uyma zorunluğu bulunan kanunların bütünüdür.

Page-İmage

ANEMO TEST LAB

ANEMO TestLab, AERA İklimlendirme bünyesinde bulunan ürünleri mutlak mükemmeliyete ulaştırabilmek amacıyla kurulmuş, yüksek donanımlı prototip test laboratuvarıdır.